RN60C7410DBSL
MFR.Part #
RN60C7410DBSL
JLCPCB Part #
C1431416
Description
-65℃~+175℃ 250mW 741Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors