RN60C6420DBSL
MFR.Part #
RN60C6420DBSL
JLCPCB Part #
C1429235
Description
-65℃~+175℃ 250mW 642Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors