RN60C4700DBSL
MFR.Part #
RN60C4700DBSL
JLCPCB Part #
C1428575
Description
-65℃~+175℃ 250mW 470Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors