RN60C73R2BR36
MFR.Part #
RN60C73R2BR36
JLCPCB Part #
C1783369
Description
-65℃~+175℃ 250mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors