TNPW06031K87BXEA
MFR.Part #
TNPW06031K87BXEA
JLCPCB Part #
C3943479
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS