RN60C7153BRE6
MFR.Part #
RN60C7153BRE6
JLCPCB Part #
C1785362
Description
-65℃~+175℃ 250mW 715kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors