RN60C7961DRE6
MFR.Part #
RN60C7961DRE6
JLCPCB Part #
C1779144
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.96kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors