RN60C5233BBSL
MFR.Part #
RN60C5233BBSL
JLCPCB Part #
C1431351
Description
-65℃~+175℃ 250mW 523kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors