RN60C6812FB14
MFR.Part #
RN60C6812FB14
JLCPCB Part #
C1417819
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68.1kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors