RN60E3832FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E3832FRSL
JLCPCB Part #
C1802097
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors