CRCW121068K0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW121068K0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4240647
Description
-55℃~+155℃ 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS