RN60C67R3CBSL
MFR.Part #
RN60C67R3CBSL
JLCPCB Part #
C1431324
Description
-65℃~+175℃ 250mW 67.3Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors