RN60C6493BRSL
MFR.Part #
RN60C6493BRSL
JLCPCB Part #
C1799579
Description
-65℃~+175℃ 250mW 649kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors