BFC237964203
MFR.Part #
BFC237964203
JLCPCB Part #
C3806339
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 20nF 220V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS