RN60C6421DRSL
MFR.Part #
RN60C6421DRSL
JLCPCB Part #
C1788272
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors