RN60D1303FRSL
MFR.Part #
RN60D1303FRSL
JLCPCB Part #
C1783277
Description
-65℃~+175℃ 130kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors