RN60C6343FRSL
MFR.Part #
RN60C6343FRSL
JLCPCB Part #
C1783026
Description
-65℃~+175℃ 250mW 634kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors