RN60C5623BRSL
MFR.Part #
RN60C5623BRSL
JLCPCB Part #
C3578682
Description
-65℃~+175℃ 250mW 562kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors