RN60C6002FB14
MFR.Part #
RN60C6002FB14
JLCPCB Part #
C1396348
Description
-65℃~+175℃ 250mW 60kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors