RN50C6002FB14
MFR.Part #
RN50C6002FB14
JLCPCB Part #
C1400242
Description
-65℃~+175℃ 50mW 60kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors