RN60C5901BRE6
MFR.Part #
RN60C5901BRE6
JLCPCB Part #
C1785272
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.9kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors