RN60C5900FRSL
MFR.Part #
RN60C5900FRSL
JLCPCB Part #
C1783305
Description
-65℃~+175℃ 250mW 590Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors