RNX0501M62FNLB
MFR.Part #
RNX0501M62FNLB
JLCPCB Part #
C1449407
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 1.62MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS