CP00103R300KE14
MFR.Part #
CP00103R300KE14
JLCPCB Part #
C1490605
Description
-65℃~+275℃ 10W 3.3Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS