RN60C5621FRE6
MFR.Part #
RN60C5621FRE6
JLCPCB Part #
C3439850
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors