VS-85HFR10
MFR.Part #
VS-85HFR10
JLCPCB Part #
C17575199
Package
DO-203AB(DO-5)
Description
-65℃~+180℃ 1 Independent 1.2V@267A 1.8kA 100V 85A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS