RN60E1132FRSL
MFR.Part #
RN60E1132FRSL
JLCPCB Part #
C3402332
Description
-65℃~+175℃ 11.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors