RN60C1820FR36
MFR.Part #
RN60C1820FR36
JLCPCB Part #
C1773022
Description
-65℃~+175℃ 182Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors