BFC233824222
MFR.Part #
BFC233824222
JLCPCB Part #
C3297757
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 2.2nF 310V X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS