CMF6014K000BHEB70
MFR.Part #
CMF6014K000BHEB70
JLCPCB Part #
C1787200
Description
-55℃~+175℃ 14kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS