RN60C4872FRE6
MFR.Part #
RN60C4872FRE6
JLCPCB Part #
C1773387
Description
-65℃~+175℃ 250mW 48.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors