MMA02040E3601BB100
MFR.Part #
MMA02040E3601BB100
JLCPCB Part #
C4139652
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS