ERL0539R200FKEB500
MFR.Part #
ERL0539R200FKEB500
JLCPCB Part #
C3452762
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors