RN60C4661BR36
MFR.Part #
RN60C4661BR36
JLCPCB Part #
C1783434
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.66kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors