RN60C66R5FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C66R5FBSL
JLCPCB Part #
C1431282
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 66.5Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors