RN60C45R3FR36
MFR.Part #
RN60C45R3FR36
JLCPCB Part #
C1773126
Description
-65℃~+175℃ 250mW 45.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors