RN65C45R3FR36
MFR.Part #
RN65C45R3FR36
JLCPCB Part #
C1788247
Description
-65℃~+175℃ 45.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors