RN60D5110FBSL
MFR.Part #
RN60D5110FBSL
JLCPCB Part #
C1429587
Description
-65℃~+175℃ 250mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors