RN60C4530DB14
MFR.Part #
RN60C4530DB14
JLCPCB Part #
C1419521
Description
-65℃~+175℃ 250mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors