RN60C4530CR36
MFR.Part #
RN60C4530CR36
JLCPCB Part #
C1786086
Description
-65℃~+175℃ 250mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors