RN60E3920BB14
MFR.Part #
RN60E3920BB14
JLCPCB Part #
C1415395
Description
-65℃~+175℃ 250mW 392Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors