RN65C5972BBSL
MFR.Part #
RN65C5972BBSL
JLCPCB Part #
C1430937
Description
-65℃~+175℃ 500mW 59.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors