RN55D1022FBSL
MFR.Part #
RN55D1022FBSL
JLCPCB Part #
C1427157
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors