RN60C4421BRSL
MFR.Part #
RN60C4421BRSL
JLCPCB Part #
C1798641
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors