Y078950K0000B9L
MFR.Part #
Y078950K0000B9L
JLCPCB Part #
C1487715
Description
-55℃~+125℃ 300mW 50kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS