RN60D6811FBSL
MFR.Part #
RN60D6811FBSL
JLCPCB Part #
C1428180
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors