RN60C4323FRSL
MFR.Part #
RN60C4323FRSL
JLCPCB Part #
C1783436
Description
-65℃~+175℃ 250mW 432kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors