RN60C4321FRSL
MFR.Part #
RN60C4321FRSL
JLCPCB Part #
C1783456
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors