RN60C7873DBSL
MFR.Part #
RN60C7873DBSL
JLCPCB Part #
C3423167
Description
-65℃~+175℃ 250mW 787kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors