RN60C4121DRSL
MFR.Part #
RN60C4121DRSL
JLCPCB Part #
C1787160
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors